אודות

בית הספר לפרקטיקה משפטית הוקם על ידי עו"ד ורו"ח שי עינת, אשר שימש כמרכז אקדמי של השתלמויות וערבי עיון רבים במסגרת ועד מחוז ת"א והמרכז בלשכת עורכי הדין במשך כשלוש שנים. לאחר סיום תפקידו בועד מחוז ת"א הקים את "פרקטיקה – ביה"ס לפרקטיקה משפטית" וכיום, לאחר שביה"ס זכה להכרה בקרב רבים, כמעט ואין מי שלא מכיר את ההצלחה הגדולה בפעילותו.

בית הספר מרכז מגוון ערבי עיון, סדנאות והשתלמויות להם מכנה משותף אחד – הנושאים הינם פרקטיים בלבד. המטרה העיקרית של בית הספר הינה הכשרה פרקטית של של עורכי הדין בנושאים משפטיים שונים. בבית הספר מניחים לתאוריות ומתמקדים אך ורק בפרקטיקה אשר תסייע לעורכי הדין מחר בבוקר לטפל בתיקים השונים.

המרצים אשר נוטלים חלק בארועי בית הספר נבחרו בקפידה על פי שני קריטריונים בולטים: היותם מובילים בתחומם מבחינה מקצועית מחד, בעלי יכול הוראה מעולה מאידך.

הארועים מתקיימים במרכז תל אביב בבית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 בתל אביב, או בבית התנועה הקיבוצית ברח' ליאונרדו דה וינצי מס'  13  בתל אביב. מרחק של מספר דקות הליכה מרכבת עזריאלי בסמוך מגרשי חניה לרוב.

בכל אירוע של בית הספר מחולק למשתתפים חומר מקצועי הישר משולחן המרצים לצד מצגות וחומרים נוספים המועברים במייל למשתתפים לפני או אחרי הארוע.

קהל היעד העיקרי של בית הספר הינה עורכי דין ומתמחים. אך בהחלט בחלק מן הארועים ימצאו ענין רב גם רואי חשבון, יועצי מס, שמאי מקרקעין, בעלי נדל"ן ובעלי הון.

בית הספר פועל תחת ניהולו האקדמי של עו"ד ורו"ח שי עינת אשר לו במקביל משרד עורכי דין פעיל. עו"ד ישמח לקבל כל בקשה/המלצה/תלונה וכן…. גם פרגון…במייל האישי שלו shay@shayeanat.com .רכזת בית הספר הינה אלונה פדייב office@shayeanat.com אשר תשמח לסייע לכם בכל ענין טכני.

נשמח לראותכם!